Besplatna registracija

Pobjeda naših Gromova u Umagu – RK Umag vs RK Nexe 21:31

Kategorija: premijer liga

Rukometi klub Nexe odigrao je danas u Umagu 1. kolo Premijer lige za prvaka Hrvatske te kući odnio vrlo vrijedne bodove.
Iako su domaćini prvih 15 minuta pružali dosta dobar otpor, naši rukometaši tada podižu tempo igre i uz danas odličnog Pericu Lelića kući iz Umaga odlaze sa zasluženim bodovima. Rezultat na poluvremenu je iznosio +5 za Gromove, a u drugom je razlika u kvaliteti iz minute u minutu dolazila sve više do izražaja, pa se gol razlika povećava do čak +10 i rezultatom od 21:31 za RK Nexe. Utakmica između naših Gromova i RK Umag je samo prva stepenica koja je pred našim klubom, a već u utorak igra se drugo kolo sa Spačvom iz Vinkovaca.
Ovako gust raspored možda i je naporan, ali sigurno podiže kvalitetu naše igre, što će biti vrlo važno u nastavku kako Premijer lige, ali tako i SEHA Final Foura i EHF kupa. Prva od vrlo važnih utakmica je upravo u subotu u Našicama 23.03. protiv Tatabanya u kojoj naši Gromovi moraju osvojiti bodove kako bi se plasirali u četvrt finale EHF kupa.
Svi ovi vrlo teški ispiti su pred našim rukometašima, pa ovim putem pozivamo navijače da u svakoj slijedećoj utakmici budu 8. igrač jer sigurno to naši Gromovi svojim igrama itekako zaslužuju.