Besplatna registracija

Bodovi ipak odlaze gostima – RK NEXE – RK MESHKOV BREST 26:29 (17:17)

Kategorija: SEHA Gazprom liga

Odigrano je i zadnje 18. kolo regularnog dijela SEHA Gazprom lige. Nažalost Gromovi danas očito nisu bili koncentrirani u potpunosti na utakmicu s Meshkovom pa je i rezultat na koncu završio 26:29 (17:17).

Prvo poluvrijeme započelo je vrlo dobro te se s pravom očekivalo kako će Gromovi ponovo osvojiti bodove. Na poluvremenu se odlazi s neriješenim rezultatom, ali već početkom drugog dijela utakmice prednost odlazi na stranu gostiju. Vjerujemo kako je jedan od razloga i stvarno gusti raspored koji RK Nexe ima ovih dana, što se vjerujemo odrazilo i na koncentraciju igrača. To su odlično iskoristili gosti te je iz minute u minuta bilo svima jasno kako će Meshkov Brest iz Našica otići s bodovima.

Ipak, lijepo je bilo vidjeti i naše mlađe igrače Tomislava Kvasteka, Marina Greganića i Brunu Čuića kojima je trener Hrvoje Horvat dao priliku zaigrati, a oni su u vrlo zahtjevnim akcijama to vrlo dobro iskoristili te postigli golove što je publika pozdravila s velikim pljeskom.

Kako je u međuvremenu završila i utakmica PPD Zagreb vs Tatran Prešov 28:29 poznati su i parovi Final Foura. Tako će 2. travnja igrati PPD Zagreb vs RK Nexe, dok će drugi par biti Vardar vs Meshkov Brest.

Za kraj ipak treba čestitati svim igračima na lijepoj utakmici, kao i ostalima jer je RK Nexe po prvi put osigurao Final Four SEHA Gazprom lige.

SEHA GAZPROM liga 18. kolo

RK NEXE – RK MESHKOV BREST 26:29 (17:17)

ŠSD OŠ kralja Tomislava Našice
Gledatelja: 2056

Suci: Nenad Nikolić i Dušan Stojković (SRB)
Delegat:Marjan Nachevski (MAK)

NEXE:
Lelić (5 obrana), Leban, Eter, Zrnić 3, Mrđenović, Car (6 obrana), Buvinić 3, Greganić 2, Vida 1, Lončar 4, Ćuić 2, Lavrič, Tomić 3, Kvastek 2, Jaganjac 5, Vozab 1
Trener: Hrvoje Horvat