ŠD OŠ Kralja Tomislava, Našice
Gledatelja 750
Suci: Dražen Gladović i Goran Volenik (obojica iz Virovitice)
Delegat: Boris Čačić (Zagreb)

RK NEXE: Lelić (ukupno 15 obrana, 2 obranjena sedmerca, 1 asistencija), Eter (šut 2/3, 3 osvojene lopte, 2 asistencije, 1 izboren sedmerac), Zrnić (šut 4/4, 2 tehničke, 1 osvojena lopta, 1 asistencija), Mrđenović, Barišić Jaman (šut 5/7, 2 tehničke, 1 asistencija), Manci Mičević (šut 2/2, 5 osvojenih lopti), Sršen (šut 1/6, 4 tehničke, 1 osvojena lopta, 2 asistencije), Lorger, Božić Pavletić (šut 7/8, 2 tehničke, 1 osvojena lopta, 1 asistencija), Sakić (šut 2/2, 1 tehnička, 1 izboren sedmerac), Halilković (šut 5/5), Vegar (šut 1/4, 1 tehnička, 1 asistencija), Špiler (šut 5/5, 3 tehničke, 5 asistencija), Vešligaj (7 obrana, 2 asistencije), Herceg (šut 3/6, 1 osvojena lopta, 4 asistencije), Greganić (šut 3/5, 1 tehnička, 3 osvojene lopte, 1 asistencija).
Trener: Hrvoje Horvat

SPAČVA: D.Stojanović, M.Jurić 1, Karaula, Androš 1, I.Jurić 2, Nađ, Božić 1, Tomas 4, Ma. Mišić, Nedić 2, Žegarac 1, T.Stojanović (15 obrana), Babić 2, Vukušić 1, Petričević 1, Dundović 1.
Trener: Josip Mečić

SEDMERCI: Nexe 1/2 (Zrnić 1/1, Barišić Jaman 0/1), Spačva 0/2 (M. Jurić 0/1, I. Jurić 0/1).
ISKLJUČENJA: Nexe 2 minute (Manci Mičević), Spačva 2 minute (Babić)

Rukometaši Nexea uvjerljivom su pobjedom započeli ovogodišnju Ligu za prvaka.
Kratak komentar – utakmica koju nije trebalo propustiti!
Sedamstotinjak gledatelja uživalo je u svakom potezu. A svaki je izazvao neku reakciju. Pljesak, suze, uzdah…
Spačva je povela 0:2, a Gromovi su nakon toga eksplodirali – serijom 15:2 za 21 minutu postavili su rezultat u očekivane okvire.
Sličnih je serija bilo i u nastavku utakmice – 8:1 u prvih devet minuta otvaranja te 7:2 u sedam posljednjih minuta.
Obrana Nexea bila je na visokom nivou, osvojili smo čak 15 lopti, zabili 18 golova iz kontra napada. Perica Lelić u prvih je 30 minuta skupio 15 obrana, a Edi Vešligaj 7 u nastavku pa Gregor Lorger nije trebao ni ulaziti u igru.
Broj asistencija došao je do idealnog zbroja u ajncu, prednjačili su Špiler s 5 i Herceg sa 4 nesebična dodavanja za gol.
A strijelci naši…već su opjevani u narodnoj pjesmi…