Besplatna registracija

VIKEND MLADIH GROMOVA 01.12/02.12.2018.

Kategorija: Ostalo

Ovog vikenda nastupile su dvije selekcije mladih Gromova odigrale tri utakmice i postigle tri pobjede. Dječaci A odigrali su u Osijeku dvije utakmice 1. HRLDA Istok te uvjerljivo pobijedile ekipe RK Cestorad i RK Tenja. Ekipa Nexe2 odigrala je u Našicama utakmicu 9. kola 2. HRL Istok protiv ekipe Slavija i također postigla uvjerljivu pobjedu 39:24.

1. HRLDA Istok 7. krug

SD Zrinjevac

Osijek

Gledatelja: 30

RK NEXE – RK CESTORAD 16:6 (9:0)

RK NEXE: Serdar, Keglević 1, Božić 1, Mirković 3, Fruk 1, Magličić 4, Tomljanović 1, Topalović 4, Abičić, Vukšić, Dević, Bereš, Grabar 1

Trener: Marko Blažević

RK CESTORAD: Vukić, Njegovan, Raguž 1, Maršić, Cvetković 1, Pavlik, Maslač, Prpić, Tisucki 2, Matoš 2

Trener: Ivan Sudar

SEDMERCI: Nexe 1/2, Cestorad –

ISKLJUČENJA: Nexe -, Cestorad 2 minute (Tisucki)

RK TENJA – RK NEXE 9:14 (4:6)

RK TENJA: Jakšić, Lončar, S.Podunavac 1, Lajk 3, Konstantinović, Juričić, Matić, Kovačević, M.Podunavac, Čolić 4, Šprem, Čengić, Janković 1, Grmuša

Trener: Dean Vuković

RK NEXE: Serdar, Keglević, Božić 3, Mirković, Fruk 5, Magličić 2, Tomljanović, Topalović 2, Abičić 2, Vukšić, Dević, Bereš, Grabar

SEDMERCI: Tenja 2/2, Nexe 0/2

ISKLJUČENJA: Tenja 2 minute (Lajk), Nexe 6 minuta (Fruk, Dević, Grabar)

Trener Marko Blažević

„Ove subote odigrali smo utakmice u Osijeku. Prvu protiv Cestorada. Dobro smo otvorili utakmicu i čvrstom obranom prisilili protivnika na šuteve izvana koje je vratar odlično branio. U napadu imamo manjak koncentracije i ne izvšavamo sve što smo se dogovorili ali svejedno na poluvrijeme odlazimo sa 9:0. U drugo poluvrijeme ulazimo opušteno i gubimo lopte i u obrani i u napadu i dajemo suparniku lake šuteve ali održavamo vodstvo do kraja utakmice.

Utakmicu protiv Tenje započinjemo dobro i vodimo 3:0 a zatim malo pada koncentracija suparnik se približava i nekoliko minuta nema pogodaka. Zatim igramo gol za gol i odlazimo na odmor 6:4 za nas. Drugo poluvrijeme igramo izjednačeno utakmica je napeta i kod 8:6 radimo dvije kontre i odlazimo na 10:6 i održavamo razliku do kraja. Svi igrači su dobili minutažu i kući donosimo maksimalne bodove. Bravo mladi gromovi!“