Besplatna registracija

VIKEND MLADIH GROMOVA 26.10./27.10.2019. – Nexe2 i dalje nepobjediv

Kategorija: Ostalo

Proteklog vikenda bile su aktivne dvije selekcije mladih Gromova. Tako je ekipa trenera Ivana Tomičića, Nexe2, na teškom gostovanju u Slavonskom Brodu upisala novu pobjedu i to rezultatom 32:27. Trenutno se nalaze na drugom mjestu s jednakim brojem bodova kao i ekipa iz Slatine s tim da su slatinčani zbog bolje gol razlike na vrhu tablice. Podsjetimo da su prethodnu utakmicu igrali upravo sa Slatinom i u nevjerojatnom dvoboju odigrali izjednačeno. Nekoliko riječi o dojmovima sa gostovanja u Slavonskom Brodu rekao je trener Ivan Tomičić. „Dogovor prije utakmice je bio da se postavimo dominatno i sa ulogom favorita, što su dečki pokazali na početku utakmice i odmah krenuli sa vodstvom i visokim tempom. Uz dobru rotaciju visoki nivo igre smo držali svih 60 minuta što nam je donijelo dobar rezultat s ovog teškog gostovanja. Čestitke mojim igračima na pobjedi, a domaćinu na fer i korektnoj utakmici.” Tablicu 2. HRL Istok možete vidjeti u nastavku teksta.

U subotu je aktivna bila i ekipa Dječaci B i to na gostovanju u Osijeku gdje su rutinski upisali dvije pobjede. U prvoj utakmici protiv RK Orahovica ostvarili su odličan rezultat pobjedivši orahovčane s rezultatom 24:3, a nakon tog je uslijedila utakmica protiv malo jače momčadi RK NG BDA Gruppe, ali ni tu nije bilo previše problema za ekipu iz Našica – pobjeđuju rezultatom 22:14. Nakon odigranih susreta trener Damir Knežić imao je samo riječi hvale za svoju ekipu. ” Ovaj vikend smo bili u Osijeku, gdje smo odigrali 4. kolo naše lige. Na rasporedu su bile utakmice sa RK Orahovicom te RK N. Gradiška BDA. U obje utakmice smo slavili pobjedom. Priliku da se pokažu su dobili svi pozvani igrači. Neki su opravdali dobivenu mogućnost, a s nekima moramo još poraditi na igri. Na kraju bih pohvalio još jednom sve igrače kao i roditelje na sportskom i kulturnom navijanju!”