RK NEXE – RK Trimo Trebnje 25:24 (13:10) – druga pobjeda na pripremama u Sloveniji

VijestiSrijeda, 26. Siječanj 2022.

Pripremna utakmica

RK NEXE – RK Trimo Trebnje 25:24 (13:10)

Rdeča dvorana, Velenje (SLO)

Suci: Miran Štrigl, Drago Ocvirk

RK NEXE: Kuzmanović (7 obrana), Bakić 1, Barišić Jaman 3, Vejin 3,  Radovanović (7 obrana), Greganić, Vida, Blažević, Severec 6, Godec 1, Petrović, Tomić, Melić 5, Kavčič 1, Markušić 3, Velkavrh 2, Hrkać

Trener: Branko Tamše

RK Trimo Trebnje: Jovičić 1, Višček 3, Didović 1, Onchev 6, Kotar 1, Lazarevski 2, Potočnik, Udovič 1, Cifar 2, Florijančič 2, Čorsovič 3, Ristanović, Čudić, Brana

Trener: Uroš Zorman

Sedmerci: NEXE 1/1, Trimo Trebnje 4/7

Isključenja: NEXE 4 minute (Blažević 2′, Tomić 2′), Trimo Trebnje 6 minuta (Didovič 2′, Lazarevski 2′, Čorsović 2′)

Gromovi su otvarili i drugu pobjedu na mini pripremnoj turneji u Velenju. Večeras su svladali vrlo dobru ekipu Trimo Trebnje s 25:24. Iako je rezultat u drugom planu, svaka pobjeda godi osobito kada je ostvarena protiv trenutno drugoplasirane ekipe u slovenskom prvenstvu. Uz dosta igrača koje nije imao na dispoziciji, trener Branko Tamše danas je dosta rotirao i pokušao držati ritam i vodstvo do posljednjih trenutaka utakmice. Imali su Slovenci prigodu poravnati u posljednjem napadu, ali Kuzmanović je bio spreman i pobjeda je pripala našoj momčadi. Do kraja ove mini turneje u Velenju, NEXE će odigrati još dvije utakmice. Već sutra protiv Ribnice te u petak kada će protivnik biti ekipa Slovenj Gradec.