Besplatna registracija
Najave svih utakmica
LIGA UTAKMICA DATUM LOKACIJA VRIJEME
Prijateljska Krka – Nexe 24.10.2018. Novo Mesto 19:00
Prijateljska Trebnje – Nexe 25.10.2018. Trebnje 18:00
1. HMKRL Istok Nexe – Viro Virovitica 27.10.2018. Virovitica 11:00
2. HRL Istok 4. kolo Nexe 2 – Nova Gradiška 27.10.2018. Našice 18:00
1. HRLDB Istok Nexe – Petrijevci 28.10.2018. Našice 10:45
SEHA 7.kolo Nexe-Vojvodina 31.10.2018. Našice 19:00
SEHA 8.kolo Vardar-Nexe 06.11.2018. Skopje

 

Sve najave
Rezultati utakmica
LIGA UTAKMICA DATUM LOKACIJA REZULTAT
2. HRL Istok 3. kolo Orahovica – Nexe 2 20.10.2018. Đurđenovac 29:30
1. HRLDA Istok Slavija – Nexe 20.10.2018. Brod 1:28
1. HRLDA Istok Nexe – Brod 20.10.2018. Brod 15:22
SEHA 6.kolo Nexe-Steaua 19.10.2018. Našice 28:23
1. HRLDB Istok Đakovo – Nexe 14.10.2018. Đakovo 7:20
1. HRLDB Istok Nexe – Ivan Mikanovci 14.10.2018. Đakovo 10:14
1. HRLDA Istok Valpovka – Nexe 14.10.2018. Našice 25:16
1. HRLDA Istok Nexe – Feniks 14.10.2018. Našice 10:18
1. HRLDA Istok Nexe – Osijek 14.10.2018. Našice 9:19
2. HRL Istok 2. kolo Nexe2 – Slatina 13.10.2018. Našice 24:25
1. HMKRL Istok Nexe – Osijek 06.10.2018. Našice 22:21
2. HRL Istok 1. kolo Požega – Nexe2 06.10.2018. Požega 33:26
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište finale Nexe – Kozara MP 06.10.2018 Valpovo 7:14
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište 1/2 finale Nexe – Polet Dugo Selo 06.10.2018 Valpovo 12:9
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište 1/4 finale Cestorad – Nexe 06.10.2018 Valpovo 11:14
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Nexe – Jedinstvo 2015 06.10.2018 Valpovo 12:4
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Kozara MP – Nexe 06.10.2018. Valpovo 15:8
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Ivan Stari Mikanovci – Nexe 06.10.2018. Valpovo 7:9
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Ivan Stari Mikanovci -Nexe2 06.10.2018. Valpovo 12:3
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Nexe2 – Valpovka 06.10.2018. Valpovo 2:6
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Rugvica – Nexe2 06.10.2018. Valpovo 8:3
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2008. godište Cestorad – Nexe2 06.10.2018. Valpovo 9:5
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2009. godište Nexe – Tenja 06.10.2018. Valpovo 5:0
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2009. godište Nexe – Bijeljina 06.10.2018. Valpovo 5:13
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2009. godište Jedinstvo 2015 – Nexe 06.10.2018. Valpovo 0:5
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2009. godište Tenja – Nexe 06.10.2018. Valpovo 16:7
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2009. godište Rudar Rude – Nexe 06.10.2018. Valpovo 10:1
Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva” 2009. godište Nexe – Cestorad 06.10.2018. Valpovo 3:13
SEHA 5.kolo Tatran-Nexe 03.10.2018 Prešov 26:24
Pripremna utakmica Nexe2 – Orahovica 30.09.2018. Našice 40:32
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” Nexe – Koprivnica NOA 30.09.2018. Petrijevci 15:11
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” Borovo – Nexe 30.09.2018. Petrijevci 16:17
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” Nexe – Polet Dugo Selo 30.09.2018. Petrijevci 11:4
1. HRLDB – Istok Osijek – Nexe 29.09.2018. Osijek 18:15
1. HRLDB – Istok Ferniks – Nexe 29.09.2018. Osijek 6:24
1. HRLDB – Istok Nexe – Valpovka 29.09.2018. Osijek 24:5
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” VIRO Virovitica – Nexe 29.09.2018. Našice 19:21
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” Nexe – Čakovec 29.09.2018. Našice 18:19
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” Ivanić Grad -Nexe 29.09.2018. Našice 18:15
Memorijalni kadetski turnir “Zlatko Ivić Čiva” Nexe – Đakovo 29.09.2018. Našice 15:13
1. HRLDA – Istok Spačva – Nexe 29.09.2018. Borovo 17:7
1. HRLDA – Istok Nexe – Borovo 29.09.2018. Borovo 10:19
Prijateljska utakmica Maribor – Nexe 26.09.2018. Maribor 22:33
Prijateljska utakmica Dobova – Nexe 25:09.2018. Dobova 33:38
Pripremna utakmica Požega – Nexe2 22.09.2018. Požega 28:28
1. HMKRL – Istok Nexe – Valpovka 22.09.2018. Valpovo 22:26
1. HMKRL – Istok Feniks – Nexe 22.09.2018. Valpovo 17:24
1. HRLDB – Istok Nexe – Spačva 22.09.2018. Županja 15:10
1. HRLDB – Istok Županja – Nexe 22.09.2018. Županja 4:17
SEHA 4.kolo Nexe-Železničar 19.09.2018. Našice 34:25
Memorijal “Braća Đelekovčan” Valpovka – Nexe 15.09.2018 Koprivnica 24:16
Memorijal “Braća Đelekovčan” Koprivnica Noa -Nexe 15.09.2018. Koprivnica 15:19
Memorijal “Braća Đelekovčan” Nexe – Kozara Mlijekoprodukt 15.09.2018. Koprivnica 27:20
SEHA 3.kolo Metalurg-Nexe 09.09.2018. Skopje 27:32
Pripremna utakmica Valpovka – Nexe2 08.09.2018. Valpovo 16:29
Pripremna utakmica Jedinstvo Brčko -Nexe2 08.09.2018. Valpovo 16:30
SEHA 2.kolo Izviđač-Nexe 05.09.2018. Ljubuški 23:24
SEHA 1.kolo Nexe-PPD 30.08.2018. Našice 23:22
KANJIŽA CUP 2018 RK Nexe- RK Celje Pivovarna Laško 26.08.2018. Kanjiža 26:27
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Nexe – Spačva 26.08.2018. Vinkovci 12:11
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Nexe – Kaštela 26.08.2018. Vinkovci 9:18
KANJIŽA CUP 2018 Nexe-CSM Bucuresti 25.08.2018. Kanjiža 25:23
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Nexe – Bjelovar 25.08.2018. Vinkovci 10:17
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Lavovi BP – Nexe 25.08.2018. Vinkovci 14:14
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Kaštela – Nexe 25.08.2018. Vinkovci 13:9
Aurelia Cibalae 2018. (godište 2008.) RK Nexe -RŠ Vučići Zagreb 25.08.2018. Vinkovci 3:11
Aurelia Cibalae 2018. (godište 2008.) RK Nexe -RK Bijeljina 25.08.2018. Vinkovci 7:4
Aurelia Cibalae 2018. (godište 2008.) RK Nexe -RŠ Vučići Zagreb 25.08.2018. Vinkovci 7:7
Aurelia Cibalae 2018. (godište 2008.) RK Nexe  -RK Cestorad Ivankovo 25.08.2018. Vinkovci 6:10
Aurelia Cibalae 2018. (godište 2008.) RK Nexe -RK Ivan Stari Mikanovci 25.08.2018. Vinkovci 11:5
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Nexe – Osijek 24.08.2018. Vinkovci 17:10
Aurelia Cibalae 2018. (kadeti 2002/2003) Nexe – Spačva 24.08.2018. Vinkovci 9:13
KANJIŽA CUP 2018 Nexe-Gorenje 23.08.2018. Kanjiža 27:21
Johann Berger Turnier Nexe-Lovosice 19.08.2018. Linz 23:34
Johann Berger Turnier Linz-Nexe 18.08.2018 Linz 18:23
Johann Berger Turnier Bozen-Nexe 17.08.2018. Linz 23:37
Pripremni turnir u Zagrebu RK Nexe – RK Dubrava 11.08.2018. Zagreb 35:25
Pripremni turnir u Zagrebu RK Nexe – RK Tatabánya 10.08.2018. Zagreb 20:24
Prijateljska utakmica RK Nexe -RK Spačva 04.08.2018 Našice 32:22

 

 

Svi rezultati