menu icon
search icon
alt

O akademiji


U okviru Rukometnog kluba NEXE djeluje i NEXE Akademija koju čini 6 selekcija mlađih dobnih skupina: NEXE 2, selekcija U17, selekcija U15, selekcija U13, selekcija U11 i selekcija U9 (mini rukomet).

Broj igrača u NEXE akademiji je oko 120.

Polaznici Akademije treniraju u sportskim u dvoranama OŠ kralja Tomislava, OŠ Dore Pejačević i SŠ Isidora Kršnjavog u Našicama.


Treneri

  • Nexe U17 – Ivan Tomičić
  • Nexe U15 – Miodrag Kragojević
  • Nexe U13 – Zoran Krivošija
  • Nexe U11 – Marko Blažević
  • Nexe U9 – Marko Mrđenović

Generacije

  • Nexe U17 – 1. Hrvatska rukometna liga U17 istok
  • Nexe U15 – 1. Hrvatska rukometna liga U15 istok
  • Nexe U13 – 1. Hrvatska rukometna liga U13 istok
  • Nexe U11 – 1. Hrvatska rukometna liga U11 istok
  • Nexe U9  – Županijska rukometna liga mini rukometa

 


RK NEXE U17

 

 

Gornji red : Tin Orešković, Ivan Petrović,Stjepan Javorček, Andro Puhanić, Stjepan Topalović, Josip Kolarić

Srednji red : Ivan Tomičić (trener), Dominik Liščić, David Mirković, Antonio Božić, Alen Kotromanović, Marko Lovrić, Domagoj Mergeduš, Luka Teskera, Luka Abičić, Karlo Božić, Miodrag Kragojević (pomoćni trener)

Donji red : Borna Fruk, Tin Lovrić, Ivan Kvastek, Bodin Hrkać, Luka Markulić, Patric Markanović

 


RK NEXE U15

 

 

Gornji red : Miodrag Kragojević (trener), Karlo Božić, Toma Blagojević, Stjepan Javorček, Borna Tomljanović, Filip Topalović, David Mirković, Borna Fruk, Ivan Tomičić (koordinator za ml.db.sk)

Donji red : Patrik Vincan, Jona Vukšić, Mislav Osječanin, Gabrijel Dević, Predrag Serdar, Domagoj Bažok, Manuel Bereš, Petar Barišić, Tin Magličić


RK NEXE U13

 

 

Donji red : Ivan Vučinić, Niko Vlaisavljević, Ivan Čeme, Leo Graovac, Maro Bošnjaković, Borna Haj Barakat, Romano Grabar

Srednji red : Zoran Krivošija (trener), Jura Puhanić, Petar Barišić, Vedran Stošić, Arijan Koljđeraj, David Krajinović, Adam Ivanušec, Ivan Kudrić

Gornji red : Šimun Košturjak, Noa Đurinović, Antonio Pritišanac, Ivano Krivošija, Luka Barači, Ivano Stojaković, Nikola Komak

 


RK NEXE U11

 

 

Donji red : Petar Formbacher, Josip Kuzminski, Karlo Kovačević, David Kopčalić, Nikola Krivošija, Antonio Barušić, Nikša Dozet, Lukas Bašić Palković, Ante Galiot, Ivan Kopčalić

Srednji red : Dino Bortek, Vito Peić, Fran Trošelj, David Stošić, Matej Knežević, Ivan Miletić, Borna Vukosavljević

Gornji red : Marko Blažević (trener), Danijel Vulić, Ivan Birkić, Mateo Stojaković, Tibor Vukšić, Matija Tonković, Marko Karaman

 


RK NEXE U9

 

 

Donji red : Ivan Katruša, David Horvat, Leon Balentić, Mateo Kubica, Arijan Haj Barakat, Leo Đurić, Luka Javorček, Matko Katruša, Jakov Ivanišić, Jakov Jurčević, Fran Grgić

Gornji red : Marko Mrđenović (trener), Luka Rajković, Martin Tomljanović, Leon Dragić, Noah Klasić, Matej Birkić, Karlo Strapač, David Blažević, Niko Matulić, Petar Košturjak, Ivan Kopčalić, Roko Mirković

 


Prijave za akademiju

Za prijavu na akademiju kontaktirajte naše trenere:
  • Ivan Tomičić
  • tel: 0992328427
  • koordinator za mlađe dobne skupine i voditelj Rukometne akademije
  • Marko Blažević
  • tel: 0994788160
  • trener generacije U11
  • Marko Mrđenović
  • tel: 0981697668
  • trener generacije U9

Nothing to show...